- Missatges: 1454
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
El meu fore em sembla que no medeix bé l'elevació.
Com pot ser que a la cursa de Bombers em posi que he fet 240 positius i 280 negatius.
Pot ser? També em passa quelcom similar a la carretera de les aigües, que és pràcticament pla!!
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
El meu fore em sembla que no medeix bé l'elevació.
Com pot ser que a la cursa de Bombers em posi que he fet 240 positius i 280 negatius.
Pot ser? També em passa quelcom similar a la carretera de les aigües, que és pràcticament pla!!
Merci.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
]Bona tarda,
El meu fore em sembla que no medeix bé l'elevació.
Com pot ser que a la cursa de Bombers em posi que he fet 240 positius i 280 negatius.
Pot ser? També em passa quelcom similar a la carretera de les aigües, que és pràcticament pla!!
Hehe... ni el teu ni el de ningú. Ni el Fore ni cap GPS.
Tot el sistema GPS està dissenyat per ser lo més precís possible per donar la latitut i la longitut del receptor sobre el globus terraqui. Però això va en detriment de la precissió de l'alçada. Això és degut a que els satèl·lits estan a molt poca alçada en relació amb el radi de la terra. A més la terra no és esfèrica, és irregular, lo que complica encara més calcular l'alçada.
Així doncs fes-te amb el plug-in que corregeix l'elevació del Sporttracks, perque les lectures d'elevació dels GPS solen ser de dolentes a catastròfiques. El Polar que tenia tenia un altímetre baromètric. Per l'alçada és molt millor. Tampoc és una precissió especialment bona, doncs la pressió atmosfèrica no para de canviar, i per tant les lectures també ho fan, però comparat amb un GPS és la llet.
Salut!
Kurt.-
El meu fore em sembla que no medeix bé l'elevació.
Com pot ser que a la cursa de Bombers em posi que he fet 240 positius i 280 negatius.
Pot ser? També em passa quelcom similar a la carretera de les aigües, que és pràcticament pla!!
Merci.
A veure si em descobert un retallador que puja pels terrats :rofl: :rofl: :rofl:
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
MIGUEL SBD,
No tinc cap contacte, jo he anat 1 cop per un Garmin Vista que vaig trencar en una caiguda de btt :beurk: aleshores eren Electrònica Trepat no Garmin.
Fa 2 anys vaig enviar un correu a Garmin Europa (Anglaterra) perquè el F305 només em durava 5h em van dir que els hi enviés i en una setmana m'en van enviar un de nou.
Pel que he llegit en altres fòrums triguen més o menys segons la disponibilitat dels que els arriben, és qüestió d'incordiar
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Jo tinc aquest aparell i va de marevella. El pots trobar per 183 € a WWW.activagps.comBones, Que m'en podeu dir els qui tinguin el privilegi de diposar del Forerunner 305?
Realment val la pena, se li acaba treient tot el rendiment, es molt fiable, s'hi poden passar rutes d'internet al aparell?
Gracies
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
I encara més barat si proves de realitzar-ho per ebay USA.Jo tinc aquest aparell i va de marevella. El pots trobar per 183 € a WWW.activagps.comBones, Que m'en podeu dir els qui tinguin el privilegi de diposar del Forerunner 305?
Realment val la pena, se li acaba treient tot el rendiment, es molt fiable, s'hi poden passar rutes d'internet al aparell?
Gracies
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.
Please Entra or Crear compte to join the conversation.