Corredors.cat

Corredors.cat

Competicions => Ruta => Missatge iniciat per: MIGUEL SBD en 10 Gener 2017, 09:53:24



Títol: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 10 Gener 2017, 09:53:24
més informació aqui http://runedia.mundodeportivo.com/webexterna.php?id=20172983


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 01 Febrer 2017, 19:46:18
(https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=5496779bd4&view=fimg&th=159fa3cb98ef3277&attid=0.1&disp=emb&attbid=ANGjdJ8WfaBMeeOO32D_lXYn50wBRq2LXxNxeMvVkd5AJX6f6aCu1nRlNss9Sbny3SKuKhjz5GF6cl4cw4a3NoLpOnkrBytzN4sQmbPPZsUWbjajuaPBtLu9-YSA5Ww&sz=w1118-h1588&ats=1485974321933&rm=159fa3cb98ef3277&zw&atsh=1)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 17 Mar 2017, 10:04:53
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/s960x960/17310318_1293398030744691_1556263792662361152_o.jpg?oh=78e56a74b3a694c1e73979e81ce9512a&oe=59601940)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: jordi mas en 17 Mar 2017, 10:07:39
Estic inscrit.  Tu hi vas MIGUEL SBD ?


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 17 Mar 2017, 10:23:29
Estic inscrit.  Tu hi vas MIGUEL SBD ?

Jo estaré en l'organització ens veiem crak  ;)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 22 Mar 2017, 22:19:41
Encare esteu a temps per fer la vostre inscripció  :party: :party:


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 25 Mar 2017, 18:10:45
Ens veiem  demà jo estaré com voluntari /organitzador  :party: :party:


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:34:53
Podi femení

(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17499565_1302613633156464_3369253821509182903_n.jpg?oh=113591c980f7c3042edf6153144476c1&oe=595E2CBF)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:35:55
Podi masculí

(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523714_1302613583156469_9214293909039309650_n.jpg?oh=f839b1ae25a9a9efb31dc61972167b94&oe=596B7263)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:36:51
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523447_1302613896489771_8617809128940797331_n.jpg?oh=597a11d756911e134332bb62327ff97c&oe=595E8D44)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:38:06
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17426388_1302613596489801_281545215540804761_n.jpg?oh=0516891bc39f27540da68cde63f09fff&oe=5961B48D)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:38:32
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17425894_1302613959823098_940744818589750663_n.jpg?oh=e5fb3290a55059cc901a9a34a8b4fd25&oe=594D9EEA)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:39:15
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17424943_1302614039823090_7048207474642709426_n.jpg?oh=697a8d6f2a8a7b14f237345523024bb6&oe=59600D80)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:39:40
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523243_1302614049823089_3143514269332196145_n.jpg?oh=30867569a7fa27f424c53deab9a45e4f&oe=594C9D50)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:40:51
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523363_1302618003156027_9100671594520402546_n.jpg?oh=14454e268daad21a6e0e8d9e816734c0&oe=596492D6)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:41:22
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17425097_1302618176489343_761768913652896860_n.jpg?oh=7b42c8ed756308d55b9c1c74d898804b&oe=59535A5F)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:41:59
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17499232_1302618189822675_3292732978510251601_n.jpg?oh=59369ac35fa307c067b02bbb139066f8&oe=595384F2)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:42:34
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498496_1302618233156004_8239011872058261427_n.jpg?oh=23ccc485fabcec2a9318f9135360cf3e&oe=596AFE43)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:44:32
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17522788_1302618489822645_8210149852381415797_n.jpg?oh=67db48a0aeb4d3f08d283a2652130d52&oe=5963DE19)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:45:05
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498781_1302618523155975_6371921814005105247_n.jpg?oh=8436b73e339e0872a904c5ca4f13b189&oe=594D5F29)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 16:45:50
(https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17342603_1302619919822502_2245401772411975528_n.jpg?oh=382aeda2923a9933079418eb7625e919&oe=596A02AC)


Títol: Re: Cursa del Rodal de Sabadell 26-03-17
Publicat per: MIGUEL SBD en 26 Mar 2017, 17:03:32
Fem   POSICIÓ      TEMPS      DORSAL      NOM      COGNOM      CLUB
   1º      00:56:51      335      MARC      OTERO FERNANDEZ      JAS
   2º      00:56:58      333      ALBERT      PINEDA ZAMORA      JAS
   3º      00:58:22      14      Enric      BASALLOTE BERENGUERA      Club Natació Sabadell
   4º      00:58:35      337      YASSINE      OUGALI 0      JAS
   5º      00:59:24      8      Miquel      FRESNEDA Jimenez      Club Natació Sabadell
   6º      00:59:44      85      David      Crivillers Galobardas      Training Trail Team
   7º      01:00:44      34      ENRIC      ALTAYO VIÑALS      Club Natació Sabadell
   8º      01:01:24      346      ANDRES      DE JUAN BARDES      0
   9º      01:01:36      219      Octavio      Canora De      Independiente
   10º      01:02:07      323      David      Álvarez Salguero      Independiente
   11º      01:02:21      318      Jordi      Mateu Soriano      Indepenent
   12º      01:03:52      91      albert      lloret salamero      jas
   13º      01:03:59      341      YOUSSEF      BAIDDER 0      JAS
   14º      01:04:10      269      Arnau      Galí Castro      Independiente
   15º      01:04:43      317      Albert      Brigido Albert      Independent
   16º      01:04:45      13      Ivan      MONTLLOR CARRIO      Club Natació Sabadell
   17º      01:04:57      274      Mario      Crehuet Llorente      Independiente
   18º      01:05:09      86      Marc      Crivillers Galobardas      Independiente
   19º      01:05:13      283      Jose      Rey Gimenez      C.D.C ZAPILLO AT.
   20º      01:05:20      94      robert      mayoral serrano      100%triathlon
   21º      01:06:23      25      MANEL      BERRUEZO GALLEGO      Club Natació Sabadell
   22º      01:06:34      125      ANGEL      GARCIA RODRIGUEZ      KUDURO RUNNERS
   23º      01:06:41      49      FRANCISCO      LUNA JIMENEZ      Club Natació Sabadell
   24º      01:06:42      71      Joan      Salbador Sauch      Runmagazine
   25º      01:06:46      311      Eusebio      Calero Sánchez      La graella
   26º      01:07:14      320      Jose      Mellado Garcia      C.A. TAYMORY - SPIRIDON
   27º      01:07:35      340      JON      SERRA CIRERA      JAS
Fem   28º      01:07:41      334      LAIA      CASAJUANA GUARDIA      JAS
   29º      01:07:55      80      Daniel      Marín Pérez      Independiente
   30º      01:07:59      155      RICARD      TOMAS DIEZ      SQ TEAM
   31º      01:08:10      160      Jordi      Manaut Escolà      Runners Sabadell Team
   32º      01:08:14      354      JOSE ANTONIO      HERNANDEZ DIAS      0
   33º      01:08:20      88      SALVA      ARRABAL ARRABAL      Independiente
   34º      01:08:37      187      Juan Carlos      Chamorro Carrillo      Training Trail Team
   35º      01:08:47      276      Esteve      Serra Moya      Club Natació Sabadell
   36º      01:09:00      147      Juanjo      López Mateos      Independiente
   37º      01:09:11      313      Esteve      Boladeras Bueno      Independiente
   38º      01:09:21      192      Fran      Luque Garcia      Independiente
   39º      01:09:28      240      xavi      Castillero Lopez      Club Trialtó Sabadell
Fem   40º      01:09:31      24      NEUS      VIDAL PUCHADES      Club Natació Sabadell
   41º      01:09:33      310      David      Fernandez Tripiana      La graella
   42º      01:09:44      266      DAVID      CAMPOS VIDAL      Independiente
   43º      01:09:54      235      MARC      RODRIGUEZ MARTINEZ      Independiente
   44º      01:10:06      27      JORDI      BESCOS TORNER      Club Natació Sabadell
   45º      01:10:09      342      POL      CANOSA VILAPLANA      JAS
   46º      01:10:11      77      Jose Manuel      Grajal Abad      Centro excursionista de la Segarra
   47º      01:10:17      339      JORDI      MAÑOSA QUEROL      JAS
   48º      01:11:06      307      Dani      Vallespin Martinez      Club Natació Sabadell
   49º      01:11:07      23      ALEJANDRO      HERNANDEZ MEDERD      Club Natació Sabadell
   50º      01:11:15      188      Rafel      Bosch Janer      CER
   51º      01:11:16      189      Gerard      Bosch Janer      CNT
   52º      01:11:17      107      luis      jurado herrera      Independiente
   53º      01:11:18      1      Jose Luis      Sanchez Garcia      0
   54º      01:11:19      9      Andres      FERNANDEZ Capilla      Club Natació Sabadell
   55º      01:11:23      18      Miguel      CAMPILLO TORNIL      Club Natació Sabadell
   56º      01:11:30      319      Oscar      Navarro Pedrero      Independent
   57º      01:11:39      177      Antoni      Verger Planells      Independiente
   58º      01:11:50      237      Pere      Muñoz Caxorla      Independiente
   59º      01:11:51      261      Fernando      Llorens Martinez      Independent
   60º      01:11:53      300      Alex      Pons Ortega      Club de atletismo juventud Sabadell
   61º      01:12:02      135      jesus      herrera salmeron      Independiente
   62º      01:12:03      253      Pedro      Carrilero Pinar      Independiente
   63º      01:12:05      196      david      Fernández González      Independiente
   64º      01:12:16      35      JORDI      PLADELLORENS VILA      Club Natació Sabadell
   65º      01:12:21      90      josep      arnau escursell      sentmenat bici
   66º      01:12:27      277      Llorenç      Torralba Saladelafont      INDEPENDENTE
   67º      01:12:37      41      CARLOS J.      GARCIA SANGUESA      Club Natació Sabadell
Fem   68º      01:12:39      44      SAMANTHA      MIQUEL ALVAREZ      Club Natació Sabadell
   69º      01:12:40      59      JOSE      CABALLERO BOU      Club Natació Sabadell
   70º      01:12:42      228      Albert      Valls Núñez      corredors.cat
   71º      01:13:12      168      Quico      Lacambra lafuente      Independent
   72º      01:13:19      171      marc      lacambra jimenez      Independiente
   73º      01:13:25      211      Albert      Serrano Pons      Independiente
   74º      01:13:46      331      MANUEL      SERRANO FERRON      JAS
   75º      01:13:51      52      JAVIER      PEREZ JAVIER      Club Natació Sabadell
   76º      01:13:54      270      Emili      Mateo Zapata      Independiente
   77º      01:13:57      111      Xavi      Canudas Vila      Independent
   78º      01:14:00      218      Jordi      Batalla Martin      Independiente
   79º      01:14:07      293      Rafa      López Villa      Club Natació Sabadell
   80º      01:14:19      113      Miquel      Pérez Latre      Independent
   81º      01:14:21      5      Xavier      Ponsarnau Tundidor      UES
   82º      01:14:26      209      ORIOL      SELLARÈS VILALTA      ESCOLA PIA TERRASSA
   83º      01:14:27      26      RAMON      PLADELLORENS VILA      Club Natació Sabadell
   84º      01:14:32      309      Javier      Marti Hernandez      Libre
   85º      01:14:36      154      Ventura      Fabregó Cano      SQ TEAM
   86º      01:14:38      53      ALEX      FERNANDEZ ORO      Club Natació Sabadell
   87º      01:14:44      68      Sergi      Cruells Llonch      Independiente
   88º      01:14:51      244      Iván      Yera Prados      Independiente
   89º      01:14:53      345      ARNAU      CARBONES MAS      0
Fem   90º      01:14:55      255      Eva      Gómez Rodríguez      TRAIL UES SABADELL
   91º      01:14:59      227      EDU      GARRIDO FRANCO      Independiente
   92º      01:15:03      43      CESAR      GONZALEZ MATAMOROS      Club Natació Sabadell
   93º      01:15:05      65      XAVIER      OROBITG BOYER      Club Natació Sabadell
   94º      01:15:09      97      Xavi      Valls Puig      Independent
   95º      01:15:15      304      ISIDOR      MARCHÁN GARCIA      NAEKO
   96º      01:15:16      136      JAVIER      HERRADA ALVAREZ      Independiente
   97º      01:15:18      338      MANUEL      GUILLEN GARCIA      JAS
   98º      01:15:19      123      Juan Carlos      Gómez Herrador      Joventut Atletica Sabadell
   99º      01:15:21      231      juan      travé martinez      Runruneando
Fem   100º      01:15:24      344      GENNIFER      BAEZA ARANDA      0
   101º      01:15:26      272      Raúl      López Nieto      GRUP ATHETIC TMB
   102º      01:15:27      56      ALEJANDRO      NAVARRO NIETO      Club Natació Sabadell
   103º      01:15:30      81      Nando      Sampedro Roman      Monistrol Running
   104º      01:15:36      295      JOAN      MADAULA CANADELL      Independiente
   105º      01:15:38      74      miguel angel      fernandez nuñez      Independiente
   106º      01:15:41      353      ALEJANDRO      ALFAGEME CARRERA      0
   107º      01:15:42      195      Carlos      Revuelta Rodríguez      Independiente
   108º      01:15:53      36      JAIME      ARJONA COSTA      Club Natació Sabadell
   109º      01:16:00      290      Francisco      Torres Sanchez      Montecarlo Runners
   110º      01:16:12      284      Xavier      Font Casajoanes      C.A. COTY
   111º      01:16:21      21      JUAN FCO.      VINUESA BUENO      Club Natació Sabadell
   112º      01:16:28      208      Josep Maria      Sarda Andujar      Independiente
   113º      01:16:33      278      Sergi      Gómez Caballero      Independiente
   114º      01:16:35      238      Victor      Balaguer Solé      Enjoy&QQ
   115º      01:16:37      355      JORDI      PELAEZ SANCHEZ      CLUB NATACIO SABADELL
   116º      01:16:40      296      David      Feria Budia      Independiente
Fem   117º      01:16:41      33      ESTHER      DOMINGO NIETO      Club Natació Sabadell
   118º      01:16:44      263      Marti      Parera Berdala      Independiente
   119º      01:16:45      82      Agustí      Molero Tejada      L'aire
   120º      01:16:48      297      MATEU      ESPASA SOLEY      UES
   121º      01:16:49      298      Toni      Tió Pardo      Runn@rlekinats
   122º      01:16:50      70      MANUEL      RODRIGUEZ GONZALEZ      running gargamel
   123º      01:16:58      152      Toni      Castillo Martín      Independiente
   124º      01:17:08      142      Francisco      García Jiménez      Pinipowers
   125º      01:17:11      149      José Antonio      Martínez Valdivia      Independiente
   126º      01:17:14      294      sERGIO      jIMENEZ LOPEZ      Independiente
   127º      01:17:20      206      Pere      Manent Quesada      Independent
   128º      01:17:24      190      Juan Antonio      Galan Carreño      Independiente
   129º      01:17:35      137      Miquel      Novell Bardaji      Independiente
   130º      01:17:37      348      MIQUEL      CABEZAS BERRIO      0
   131º      01:17:42      220      Óscar      Miranda Ramos      Independiente
   132º      01:17:44      275      JOAN      EXPOSITO SANAHUJA      Independent
   133º      01:17:49      285      juan ant.      Montilla Reinoso      Independiente
   134º      01:17:51      46      ORIOL      OLIVE VILATERSANA      Club Natació Sabadell
   135º      01:18:06      157      Jose Luis      Izquierdo Rogel      INDEPENDENTE
Fem   136º      01:18:08      322      Laia      Martínez Ribot      Runmagazine
   137º      01:18:11      234      Epi      del Río Marina      Independiente
   138º      01:18:25      308      manel      morales pallares      Runners 7/717
   139º      01:18:26      325      David      Carner Alivés      Sant Feliu Corre
   140º      01:18:29      213      José Antonio      Jimenez Barcelona      Independiente
   141º      01:18:35      51      RAUL      PASADAS ALVAREZ      Club Natació Sabadell
   142º      01:18:48      292      Genís      Garcia Junyent      Independent
   143º      01:18:53      262      JORDI      EBRI MARTINEZ      Independent
   144º      01:18:54      215      Robert      Planas Bou      Independiente
   145º      01:18:56      350      XAVIER      PARAIRA FAUS      0
   146º      01:18:58      257      Daniel      Román Rodenas      Training Trail Team
   147º      01:19:05      180      Albert      Martorell Garcia      Independiente
   148º      01:19:09      230      David      Carlos Rigat      Independiente
   149º      01:19:12      143      david      sanchez ocaña      Independiente
   150º      01:19:14      47      SALVADOR      GRACIA MEDINA      Club Natació Sabadell
   151º      01:19:15      210      JUAN      CÉSPEDES HERRERA      Club Natació Sabadell
Fem   152º      01:19:19      32      ELISABET      MARTI RODRIGUEZ      Club Natació Sabadell
   153º      01:19:20      139      Bernat      Tiana Campanera      Independiente
   154º      01:19:25      265      Joan      Nasarre Cussó      Training Trail Team
   155º      01:19:42      128      Oscar      Carreras Valls      Independent
   156º      01:19:59      224      toni      rodriguez herrera      mojon's runners
Fem   157º      01:20:12      7      Neus      Vilalta Grau      UES
Fem   158º      01:20:24      212      Marta      Ruiz Costajussa      Independiente
   159º      01:20:26      301      Xavier      Soley Manuel      Independent
   160º      01:20:31      4      Xavier      Barcon  Ribes      UES
   161º      01:20:34      347      ANDONI      RODRIGUEZ SANCHEZ      0
   162º      01:20:35      57      JORDI      MARTI GARCIA      Club Natació Sabadell
   163º      01:20:39      251      Marc      Avellaneda Palau      Independiente
   164º      01:20:41      165      David      Rodriguez Gabaldon      Independiente
   165º      01:20:43      153      Marc      Viciedo Bon      Independiente
   166º      01:20:45      232      Martí      Valls Sarró      TRAIL UES SABADELL
   167º      01:20:46      233      Toni      Garcia Esteban      Vetton
   168º      01:20:48      200      luis antonio      de jesus martinez      fondista sigloXXI
   169º      01:20:49      201      nico      navas sanchez      fondista sigloXXI
   170º      01:20:54      328      ROGER      DEU GALCERAN      JAS
Fem   171º      01:21:00      172      Alba      Jiménez Miquel      Independiente
Fem   172º      01:21:06      174      Mercedes      Gracia Lote      UA BARBERÁ
   173º      01:21:16      203      Marc      Arimon Bedós      Independiente
   174º      01:21:18      89      Marc      Talló Sendra      Independiente
Fem   175º      01:21:22      73      Maria      Santamaria Farré      C.M. SIGUEME
Fem   176º      01:21:30      60      FERNANDO      MIRANDA MIRANDA      Club Natació Sabadell
   177º      01:21:35      260      Jordi      Fernandez Quesada      Independiente
   178º      01:21:39      312      JAVIER      FERNÁNDEZ URIBE      Independiente
   179º      01:21:53      254      Paco      Barcia Rodriguez      corredors.cat
   180º      01:22:07      351      GENIS      HERNANDEZ PLANA      0
   181º      01:22:12      83      SERGI      RODRIGUEZ RUIZ      Independent
Fem   182º      01:22:18      193      MARINE      DACHE HALLOINT      UA BARBERÁ
   183º      01:22:20      329      ROBERTO      PETROCCA 0      JAS
   184º      01:22:27      61      MANEL      MORALES RUIZ      Club Natació Sabadell
   185º      01:22:32      256      francesc      casulleras climent      TRAIL UES SABADELL
   186º      01:22:33      45      VICTOR      LANDAETA TUDELA      Club Natació Sabadell
   187º      01:22:44      76      Marc      Gómez Ruiz      Independiente
   188º      01:22:48      326      ANGEL      BENITO ABAD      JAS
   189º      01:22:58      264      Joan Pere      Sánchez Sabater      J.A.R.
Fem   190º      01:23:10      133      Nuria      Ortiz Vázquez      jas
   191º      01:23:12      324      Jordi      Montraveta Querol      jas
   192º      01:23:15      282      JOAQUIM      BUXÓ BARCHINO      jas
   193º      01:23:24      96      Albert      Mateo Argemir      Vic
   194º      01:23:35      120      Marcos      Garcia Alcalde      INDEPENDENCIA
   195º      01:23:49      98      Delfí      Vilaseca Camps      Independiente
   196º      01:24:07      164      Manuel Oscar      Centeno Lopez      Independiente
   197º      01:24:09      226      MELCIOR      MANAU GIRONÈS      CENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇÀ
   198º      01:24:10      106      Francesc      Centelles Rius      Independiente
   199º      01:24:12      105      marc      reyes cubells      Independiente
   200º      01:24:15      356      FRANCISCO      PELAEZ SANCHEZ      CLUB NATACIÓ SABADELL
   201º      01:24:31      267      marcel      pont sobrevia      Independiente
Fem   202º      01:24:34      280      Marta      Aran Garcia      Trail UES
   203º      01:24:37      170      Ernesto      Roman Corral      Independiente
   204º      01:24:41      199      Marc      Castellarnau Aymar      Independiente
   205º      01:24:43      306      Jose Antonio      Revilla Rodriguez      Independiente
   206º      01:24:57      169      Peter      Poort Blasco      Independiente
   207º      01:24:59      92      ernest      corbella santillana      trànsfugues terrassa
   208º      01:25:01      48      OSCAR      SIERRA GONZALEZ      Club Natació Sabadell
Fem   209º      01:25:12      271      Aroa      Gil Sánchez      Independiente
   210º      01:25:17      38      DAVID      SORIANO FAJARDO      Club Natació Sabadell
   211º      01:25:23      207      Carles      Escriu Riera      Independiente
   212º      01:25:26      197      CARLES      INGLADA JARQUE      Independent
   213º      01:25:32      37      JOSE RAMON      RUIZ INFANTE      Club Natació Sabadell
   214º      01:25:39      181      Manuel      Ramírez Calvo      Ramírez Rubira Team
Fem   215º      01:25:41      162      CRISTINA      BALLARIN ROIG      RUNNERS ONLINE
   216º      01:25:42      163      ALBERT      TERNS GOMÀ      RUNNERS ONLINE
Fem   217º      01:25:44      299      Anna      Escrigas Roca      Independiente
   218º      01:25:45      214      ALEX      CASTELLS DOMENECH      Independiente
   219º      01:25:47      167      Jordi      Comas Mustarós      Independiente
   220º      01:25:48      175      Javier      Martín Valverde      SQ TEAM
Fem   221º      01:25:50      302      Blanca      Castro Urzaiz      Independiente
   222º      01:25:57      117      Miguel      Baena Muñoz      INDEPENDENTE
Fem   223º      01:26:36      50      CLARA      GABRIEL GOMEZ      Club Natació Sabadell
   224º      01:26:42      54      DANIEL      ARGUELLO FERRER      Club Natació Sabadell
   225º      01:26:46      103      Pere      Santamaria Verdú      INDEPENDENCIA
   226º      01:26:55      178      Josep      Juncadella Felip      Natació Sabadell
   227º      01:26:56      101      BERNA      LEN PEREZ      jas
Fem   228º      01:26:58      72      Rosario      Blanco Gandara      Runmagazine
   229º      01:26:59      216      Xavier      Navalon Nonell      J.A.R.
   230º      01:27:01      279      Xavier      Vilà Fernández      Independiente
Fem   231º      01:27:20      349      GLORIA      ROJAS RIBAS      0
   232º      01:27:22      176      Francisco      Garcia Bausan      Univar
   233º      01:27:29      305      David      Inglada Giménez      Independiente
   234º      01:27:44      69      Artur      Almela BArcelona      RODAL Sulfuroso
Fem   235º      01:27:46      141      Maica      Torres Sánchez      Nordic Walking Sabadell
   236º      01:27:49      108      ISMAEL      GARCIA OLMO      Independiente
   237º      01:27:55      246      GERMAN      SODUPE MONTIEL      Independent
   238º      01:28:05      259      Javier      Ducasa Colman      Independiente
Fem   239º      01:28:15      126      Marta      Puigbo Besson      Independiente
   240º      01:28:17      258      Xavi      Morenete Sanchez      Independiente
Fem   241º      01:28:18      158      Raquel      Berlanga Quedasa      Club Natació Sabadell
   242º      01:28:21      159      jordi      portell llenas      Independent
   243º      01:28:22      66      RAMON      TARABAL CAROL      Club Natació Sabadell
   244º      01:28:33      130      Xavier      Barrios Cantero      Pinipowers
   245º      01:28:39      11      Victor      GARCIA GONZALEZ      Club Natació Sabadell
   246º      01:28:51      243      XAVI      VERA CAMPS      Independent
Fem   247º      01:28:55      225      MARTA      FUENTES DOMINGO      CENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇÀ
   248º      01:29:08      252      Joan      Puerto Antunez      Independiente
Fem   249º      01:29:44      185      mary carme      sanchez pintor      drubi
   250º      01:29:52      321      Joan      Soley Babia      Independent
   251º      01:30:00      40      J.ANTONIO      RODRIGUEZ TORRES      Club Natació Sabadell
   252º      01:30:16      250      David      Avellaneda Palau      Independiente
Fem   253º      01:30:20      6      Gemma      Copons  Martinez      UES
Fem   254º      01:30:28      112      Paula      Sánchez Córdoba      LLIURE
   255º      01:30:33      79      JOAN ANTON      RUSIÑOL GRAU      ninguno
   256º      01:30:35      95      Jordi      Perarnau Torné      Independiente
   257º      01:30:59      245      JOAN      GARSOT CARRERAS      Independent
   258º      01:31:03      194      David      Atienza Frías      Independiente
   259º      01:31:11      223      Pep      naharro martinez      mojon's runners
   260º      01:31:14      93      Pau      Vituri Nicolas      Independiente
Fem   261º      01:31:16      129      Raquel      Pinilla Romero      Pinipowers
Fem   262º      01:31:19      140      Lidia      Farré Olalla      Independiente
   263º      01:31:22      303      carlos      castro urzaiz      Independiente
   264º      01:31:25      205      Joan Pere      Medel Zamora      Caixa Sabadell
   265º      01:31:58      202      Fernando      Bravo Zambrano      Independiente
   266º      01:32:45      268      MANEL      LLOVERA MONTSERRAT      INDEPENDENCIA
   267º      01:32:53      110      Jordi      Gabarró Giménez      Corre a les 8:30
Fem   268º      01:32:55      109      Susanna      Tell Puiggermanl      Corre a les 8:30
   269º      01:33:19      191      Edgar      Manrique Gonzalez      Independiente
   270º      01:33:26      222      Javier      Pabón Valladares      Independiente
Fem   271º      01:33:29      127      Sara      Castillo Jerez      UA BARBERÁ
   272º      01:33:33      116      Martín      Alarcon Becerra      ninguno
Fem   273º      01:33:50      144      MERITXELL      BLANCHART TINTÓ      Independiente
   274º      01:33:52      145      David      Pagès Busqueta      CPPC
   275º      01:34:20      249      Jordi      Maenza Velasco      Independiente
   276º      01:34:46      289      Jaume      Pujol Capdevila      Montecarlo Runners
Fem   277º      01:34:48      242      Laia      Jarque Bascuñnana      Independiente
Fem   278º      01:34:51      291      Carolina      Fernandez Azorin      Montecarlo Runners
Fem   279º      01:34:53      330      SUSANA      AMAYA RUIZ      JAS
Fem   280º      01:35:41      20      SETEFILLA      CANO BERMEJO      Club Natació Sabadell
   281º      01:35:59      183      pedro      garcia mena      indeendiente
   282º      01:36:04      332      JOSEP      VILALTA 0      JAS
Fem   283º      01:36:15      118      Carolina      Nicolás Lorente      Independent
   284º      01:36:42      58      JORDI      CLEMENTE GARCIA      Club Natació Sabadell
   285º      01:36:45      134      Jaime      López Marco      Independiente
   286º      01:36:48      146      Toni      Muñoz Martínez      Club Natació Sabadell
Fem   287º      01:37:07      316      Núria      Reina López      Independiente
   288º      01:37:47      184      joan carles      garcia estepa      dRubí
Fem   289º      01:38:09      67      Sara      Cruz Sanchez      Team Sport Spirit
Fem   290º      01:38:11      173      Laia      Puigbò Llobet      Independiente
Fem   291º      01:38:12      352      NATI      RODRIGUEZ GARCIA      0
   292º      01:38:45      62      RAMON      DARNES SERRATE      Club Natació Sabadell
   293º      01:39:02      314      Bernat      Vila Codina      Independiente
   294º      01:39:07      99      Ramon      Pineda Torras      U.E.S.
   295º      01:39:50      132      Jose      Cañas Lancha      Independiente
Fem   296º      01:39:52      131      Victoria      Cañas Lancha      Independiente
Fem   297º      01:40:28      115      Sandra      Aura Masip      Independiente
   298º      01:40:30      114      Artur      Lacarra Mateo      Independiente
   299º      01:41:41      287      IGNASI      ARIMON BERNALDO      jas
Fem   300º      01:42:31      122      Cristina      Gómez del pulgar Martínez      Independiente
Fem   301º      01:42:59      248      Laura      García Herranz      Independiente
   302º      01:43:07      273      Jose manuel      Sanchez Aroca      Club tennis sabadell
   303º      01:44:21      239      Abel      Castilla Prats      Independiente
Fem   304º      01:44:33      121      Laura      March Recio      K2Athletics
   305º      01:44:35      100      miguel      sanclemente perez      Independiente
Fem   306º      01:44:59      64      ANNA      ROCA ANDREU      Club Natació Sabadell
Fem   307º      01:45:02      288      Liliam      Gil Asensi      Independiente
Fem   308º      01:48:01      55      ANNA      ORTIZ GONZALEZ      Club Natació Sabadell
   309º      01:48:03      63      BARBARA      PUYO FORNIELES      Club Natació Sabadell
   310º      01:48:29      150      Andrés      Hidalgo Ortega      Independiente
   311º      01:48:34      102      Roberto      Castro Lozano      Independiente
   312º      02:23:54      221      Ildefonso      Ramírez García      Independiente